Loading...

Dekorační cukr 100g modrý jemný - Decora

Dekorační cukr jemný. Barva modrá. Balení 100 g.
Není skladem

83 Kč
83 Kč / 100g
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Světle modré extra jemné krystaly cukru, třpytivý efekt, živé, lesklé a brilantní. Ozdobný cukr připravený k použití, 100 g, ideální na zdobení dortů, sladkých sušenek a cupcaků. Ozdobte své cukroví, dorty a cukroví třpytivým efektem díky barevným krystalům cukru s přírodními extrakčními barvivy.

Hmotnost

Balení obsahuje: 100 g

Složení produktu

cukr (EU), aromata, voda, leštící látka: E904, barva: E133.

Alergeny arašídy, lepek, skořápkové plody, sója

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1683 kJ
Energetická hodnota kcal 402,2 kcal
Tuky 0 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 99 g
    - z toho cukry 99 g
Bílkoviny 0 g
Sůl 0 g

Země původu

Itálie

Další informace

Barva modrá
Výrobní společnost
Karma Srl
Via Stefano Brun 8 Salerno 84131
customerservice@decora.it
www.decora.it

Technické parametry

Kategorie: Barevný dekorační cukr
Výrobce Decora
EAN 8024622072391
Kód produktu 9262102

Recenze

Cukr jsem zatím nepoužila, ale vypadá skvěle. Bude se výborně hodit na dort s Elsou.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Dekorační cukr zlatý 80g - FunCakes

Dekorační cukr zlatý. Balení 80 g.

68 Kč
85 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové krystalky bronzově zlaté 80g - FunCakes

Cukrové krystalky bronzově zlaté. Balení 80 g.

58 Kč
72.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové krystalky modré 80g - FunCakes

Cukrové krystalky modré. Balení 80 g.

58 Kč
72.5 Kč / 100g

Skladem > 5 ks
- 13%
Cukrové krystalky stříbrné 80g - FunCakes

Cukrové krystalky stříbrné 80g - FunCakes

Cukrové krystalky stříbrné. Balení 80 g.
147 Kč
128 Kč
160 Kč / 100g

Skladem > 5 ks